Např. úspora energie, tepelná izolace, ...

Podělte se s přáteli

Banner čtvercový postranní
sipkasipka

Vyberte si správnou izolaci s chytrou aplikací

29. červenec 2016
zvětšit obrazekhlavni obrazek

Do domu vám táhne, minulou zimu jste protopili víc, než by bylo zdrávo, a nějaké to nové odhlučnění vašeho domu by se vám také hodilo. V tu chvíli začnete přemýšlet o výběru nové izolace. Jak na to? Co upřednostnit? Pokud chcete odizolovat dům a nevíte, jak vybrat ten správný materiál, pomůže vám mobilní aplikace od firmy ISOVER.

Při práci s aplikací je vám k dispozici celkem deset nástrojů, z něhož dva – Teplo a Akustika – pomůžou při rozhodování, kolik jaké izolace použít, když chcete, aby se vám žilo zase o něco pohodlněji.

Náhled ISOVER SmartApp

Proč stahovat?

Modul Teplo vám bude užitečný ve chvíli, kdy se chcete zbavit úniku energie stěnami nebo střechou, provede vás totiž výběrem izolace pro vnější konstrukce. Druhý, akustický modul, usnadňuje výběr vnitřní izolace, která zabraňuje šíření nežádoucích rušivých zvuků skrze příčky, podlahy nebo stropy.

Co vám aplikace prozradí?

Stačí v aplikaci vybrat druh konstrukce, kterou se chystáte zateplovat nebo odhlučňovat a z nabídnutých možností zvolit druh izolace. Následně proběhne výpočet a dozvíte se, zda váš dům splní alespoň základní normy, udrží teplo vevnitř a odizoluje hluk. Při výběru vhodné izolace můžete dokonce dosáhnout hodnot pasivního domu, to vše vám ale aplikace ukáže sama.

Jaké další nástroje vám mohou pomoct?

  • Katalog produktů – seznámí vás s celou nabídkou výrobků a umožní vám vyhledat veškeré technické listy a certifikáty.

  • E-shop – při přístupu z aplikace nakupujete za zvýhodněné ceny.

  • Kontakty – pokud potřebujete další rady, přímo z aplikace můžete volat regionálnímu zástupci, technikovi nebo na zákaznický servis.

Nechte si poradit při výběru tepelné nebo zvukové izolace a stáhněte si mobilní aplikaci od ISOVER.