Např. úspora energie, tepelná izolace, ...

Podělte se s přáteli

Banner čtvercový postranní
sipka

Zničte bakterie i zaschlé kapky na skle

12. srpen 2016
zvětšit obrazekhlavni obrazek

Úklid koupelny je sice namáhavý, ale kachličky či umyvadlo po něm vypadají jako nové. Zástěny u sprchy nebo vany ale našemu urputnému čištění rády odolávají – zaschlé kapičky a bělavý povlak na skle celý dojem z jinak vyšperkované koupelny tak trochu kazí. Speciální sklo jí ale dokáže vrátit lesk.

Dbejme na čistotu

Sklo se běžně po každém sprchování orosí a voda z něho stéká velmi pomalu. Nečistoty na něm pak zaschnou a drží se zuby nehty.
Stejně tak mají skvělou příležitost i bakterie, které se ve vlhkém prostředí množí přímo geometrickou řadou. Je v zájmu našeho zdraví jim veškeré snažení překazit.

sipka

Tip: čistěte sklo s použitím ingrediencí, které máte běžně doma: rozředěný bílý ocet se s nečistotami popere.

sipka

 

Chytrý úklid

Bakteriím v koupelně můžeme čelit velmi důkladným čištěním a sušením skla po každém sprchování. Jenže donutit některé členy rodiny, aby každý večer vzali stěrku…
K dostání je ale i sklo se speciálním povlakem, na kterém voda tolik neulpívá.

Dokonale čistá koupelna

Sklo, ze kterého voda steče

Povlak na vnitřní straně skla tvoří kovové oxidy, které odpuzují vodu. V porovnání s běžným sklem z něho voda stéká daleko rychleji a sklo se výrazně méně zapařuje.
I to minimum kapiček, které stihne zaschnout, vyčistíme s daleko menším úsilím. Při pravidelném čištění sklo nezbělá a zůstane takové, v jakém stavu jsme ho pořídili.

Sprchový kout

Pro naše zdraví

Sklo SGG TIMELESS dostává svému názvu a pokud se o něj budete dobře starat, čas na něm nezanechá žádné stopy. Starosti se zaschlými kapičkami, se kterými se čisticí prostředky vypořádávají jen těžko, rázem odpadnou.
A s menším množstvím bakterií je náš domov zase o něco zdravější.